טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

מכונה חיתוך בלייזר


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:

מחפשים פתרון לחיתוך מתכות ופלסטיק?

מכונת חיתוך לייזר הינה אחת מהמכונות המתקדמות ביותר לחיתוך של מתכות וחומרים פולימריים והיא פועלת על גבי קרן לייזר המפיצה חום רב במטרה לחמם את חומר הגלם ליצירת חיתוך מדויק יותר.מכונות חיתוך בלייזר מסוגלות לחתוך במגוון רחב של עובי מתכת וחומרים שונים, לרבות פלדה, נירוסטה ואלומיניום הנחשב לנפוץ מאוד לשימוש בישראל. מכונות חיתוך בלייזר משמשות בתעשיות רבות לייצור של מתכת ולתעשיות התעופה והרכב עם יתרון מובהק לעומת מכונות אחרות ביכולת שלהן לחתוך צורות מורכבות. ניתן להשתמש במכונות חיתוך בטכנולוגיית לייזר הן לחיתוך ידני והן לחיתוך אוטומטי ואף לביצוע חריטה וסימון על חומרים.

מכונת חיתוך בלייזר לזכוכית וגומי
מלבד השימוש הנפוץ של מכונת חיתוך בלייזר לתעשיית ייצור המתכות בישראל, היא יכולה לשמש אתכם גם לחיתוך של חומרי גלם נוספים כמו גומי, עץ וזכוכית. הזכוכית משמשת את תעשיית השיפוצים והבנייה בישראל ומספקת את אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר בעולם. חיתוך בזכוכית ליצירת ויטרינות, חלונות ודלתות חייב להיות מדויק ביותר והשימוש בקרן הלייזר במקרה זה מהווה יתרון משמעותי לעומת שיטות חיתוך אחרות. חיתוך לייזר ידני וחיתוך אוטומטי או חצי אוטומטי מאפשר עבודה גמישה ומותאמת יותר למוצרים בהתאמה אישית ללקוחות שלכם, בשונה ממוצרים העוברים לפס ייצור תעשייתי בכמויות גדולות.

חיתוך בלייזר לשימוש בתעשיית הרפואית
יישומים רבים במגוון תעשיות רלוונטיים לשימוש בטכנולוגיית חיתוך בלייזר ואחת התעשיות אשר אימצו את השימוש בטכנולוגיה הזו היא תעשיית הרפואה. אביזרים מהתחום הרפואי נדרשים ברובם להיות מדויקים מאוד ובעלי רמות גימור גבוהה לשימוש בחדרי ניתוח ובהתקנים פנימיים מצילי חיים כמו סטנטים המותקנים בעורקים להרחבת כלי הדם. אם אתם מחפשים מכונה חיתוך בלייזר ברמה גבוהה עם אחריות של היבואן, תוכלו למצוא אותה בקטלוג המוצרים המקצועי המופיע באתר.

הזמנה טלפונית למכונה חיתוך בלייזר
להזמנה של מכונה חיתוך בלייזר דרך היצרנים הגדולים והמקצועיים בעולם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לקטלוג המוצרים המופיע כאן באתר ולבחור את המכונה הנדרשת לכם. ברגע שמצאתם את המכונה המתאימה, צרו קשר עם חברת טופז מסחר ושירותים דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר וצוות החברה יטפל בהזמנה שלכם בהקדם.

מאמרים נוספים:

מותגים מובילים:

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות