טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-76-79-440 או מלאו פרטיכם:

מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים

מכונות חיתוך מאורך 1250 מ''מ - 6000 מ''מ מעובי 0.5 מ''מ ועד 40 מ''מ ממוחשבות ואופציות לזוויות חיתוך משתנה.

בקרי NC CNC
 
 

מכונות לחיתוך פח

מחפשים גליוטינה לחיתוך פח? אתם לא רוצים להתפשר על בטיחות בעסק? אתם צודקים! אנחנו כאן כדי לספר לכם על מכונות חיתוך לפח המציעות עבודה מדויקת ואמינה תוך אפשרות לשמור על הבטיחות שלכם ושל העובדים במשרד.

במשרדים או מפעלים, שם יש צורך בחיתוך של מתכות או פח, יש צורך בגליוטינה. הגליוטינה היא זו שמבצעת את החיתוך בצורה הכי מדויקת ומובילה לכך שהתוצאות תהיינה מדויקות ומושלמות. הבחירה בגליוטינה חייבת להיעשות תוך התחשבות בכמה וכמה פרמטרים, בהתאם לצרכים ולמטרות שלו. על מנת ששביעות הרצון מהמוצר תהיה גבוהה.

מה אתם חותכים?

יש מפעלים או מקומות עבודה שונים שם חותכים חתיכות פח גדולות לצורך ייצור מוצרים גדולים. לעומת זאת, במשרדים או בתי עסק שם יש צורך בחיתוך של חלקים קטנים לצורך עבודות הייצור, שם יש לבחור במכונות חיתוך מתאימות למטרות שלהם, על מנת שאלו ייתנו מענה לצרכים הללו.
כאשר מדובר בחיתוך של יריעות פח גדולות, כדאי לחשוב גם על שולחן מיוחד לחיתוך על מנת שהעבודה תוכל להתבצע היטב והתוצאות תהיינה מושלמות ומדויקות.
 

מהי הכמות של הפח שצריך לחתוך?

הבחירה במכונה אמורה להיעשות גם תוך התחשבות בכמות שאמורים לחתוך באמצעותה. אינו דומה מפעל העושה שימוש קבוע ותכוף במכונה לכזה שזקוק למכונה רק אחת לתקופה. ככל שהמכונה תהיה יותר איכותית וחזקה, כך ניתן יהיה בכל זאת לחתוך באמצעותה כמות גדולה של מתכות בהתאם לצרכים של המפעל כדי לקבל תוצאות מעולות.

מכונה עם מקסימום הגנה !
כאשר מדובר במכונת חיתוך המיועדת לשימוש בעסק, חובה לשים לב לרמת הבטיחות של המכונה. המכונות אמורות להגיע עם אמצעי הגנה כמו כפתור בטיחות, מגן לידיים, שומר אצבעות ועוד. אלו מבטיחים כי המכונה לא תזיק חלילה לאנשים העושים בו שימוש או נמצאים במקום. כי בסופו של יום כולם רוצים להגיע הביתה בשלום.

מכונה עם תוספות
מכונות החיתוך קיימות עם תוספות שונות על מנת שהחיתוך יתבצע באופן הכי מדויק.
חשוב לזכור כי מכונות לעסק או למשרד הם לא מכונות שאתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות בכל יום. אם המכונות לא יענו על הצרכים שלכם, לא תוכלו להפיק מהן את התועלת הרצויה. על כן, בדקו היטב מהם הצרכים שלכם ומה הציפיות שיש לכם מהמכונה ורק אחר כך בחרו את זו שתשרת אתכם היטב.

טופז מסחר ושירותים – כל מה שהעסק שלכם צריך כדי לתפקד היטב. 
 

סרטונים

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות