טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

מכונות מקצועיות לענף הברזל


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:

זקוקים למכשירי ריתוך ברזל? לא יודעים מאיפה להתחיל?

תחום הברזל בארץ משמש תעשיות שונות ובעיקר את תעשיית הבנייה הענפה של ישראל. מכונות מקצועיות לענף הברזל יכולות לבצע חיתוך באמצעות ריתוך וכיפוף צורתי בטווחים רחבים של קוטרים. המכונות המתקדמות היום משלבות בין אפשרות לבצע את החיתוך באופן ידני לבין ביצוע החיתוך באופן אוטומטי, כאשר חלק מהמכונות החדישות הן גם ניידות וניתן להוביל אותן ברכב מותאם לגודל הישר לאתר העבודות שלכם לביצוע חיתוך וכיפוף כל חלקי הברזל המשמשים אתכם.

מכונות לתעשייה לריתוך והלחמה
מלבד ביצוע פעולות של חיתוך וכיפוף למוצרי ברזל וחלקי ברזל, מכונות לתעשייה יכולות לבצע גם הלחמה באוויר חם לחומרי גלם שונים כולל פלסטיקה וחומרים פולימריים אחרים. עם שילוב של מערכות מחשב מותאמות לביצוע חיתוך וריתוך, המכונות התעשייתיות של היום פועלות ב-3 שיטות עבודה חיוניות – עבודה אוטומטית, חצי אוטומטית ועבודה ידנית. בדרך זו, ניתן לספק לעובדים שלכם כלים מגוונים במטרה ליצור את המוצר או החלק הנדרש להם ללא מגבלות של צורה, גודל או חומר גלם. בנוסף לכך, זמן העבודה של העובדים שלכם יתקצר באופן משמעותי ויהיו פחות סיכונים לתקלות וייצור במידות לא מדויקות.

מכונות ריתוך צינורות וחיבור צנרת
רתכי צינורות או מכונות ריתוך צינורות נחשבים לציוד מיוחד וייעודי המשמש בדרך כלל לחיבור בין שתי חתיכות צינור. רתכי הצינורות מספקים מענה למגוון עבודות של תיקון ושיפור תשתיות. ניתן לראות אותם בדרך כלל באתרי בנייה ובעבודות של תיקון תשתיות צנרת מים וביוב. מלבד זאת, ניתן למצוא אותם גם בייצור של סוגים שונים של מוצרים המבוססים על חלקים של צינורות. מכונות ריתוך צינורות יכולות להשתמש במגוון טכניקות ריתוך, כולל ריתוך בגז והם עשויים להיות מצוידים בתכונות נוספות כגון כלי יישור לצינורות, ואביזרים נלווים לסיוע בתהליך הריתוך.

רכישת מכונות מקצועיות לענף הברזל
לביצוע רכישה של מכונות מקצועיות לענף הברזל וקבלת הצעת מחיר משתלמת למכונה הנדרשת לכם, צרו קשר עם חברת טופז מסחר ושירותים המובילה את תחום ייבוא מכונות לתעשייה כבר למעלה מ-30 שנים ברציפות. החברה מספקת לכם מבחר דגמים וכלים לייצור מוצרים וחלקים מברזל, חומרים פולימריים שונים ועץ והכל במחיר נוח והוגן במיוחד.

מאמרים נוספים:

מותגים מובילים:

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות