טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

מכונת חיתוך ברזל


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:

צריכים מכונה לחיתוך פח ומתכות? הגעתם למקום הנכון!

מכונת חיתוך ברזל היא כלי המשמש לחיתוך או לעיצוב ברזל וסוגים שונים של מתכות וישנם מספר דגמים של מכונות חיתוך ברזל כמו מסורים חשמליים וחותכי פלזמה. מכונות אלו משתמשות בשיטות מתקדמות וחדישות לחתוך את המתכת בדיוק רב ובשימוש בלהב מסתובב במהירות גבוהה בתוספת זרם גז בלחץ או זרם חשמלי. המכונות הללו נמצאות בשימוש נפוץ בתעשיות ייצור ובנייה בישראל והן יכולות לבצע עבודות מורכבות של ייצור וחיתוך כלונסאות המהוות בסיס לבניית מבני בטון, בין אם אלה בניינים גבוהים ובין אם אלה בתים פרטיים.

טכנולוגיית חיתוך באמצעות פלזמה
כל גוש מתכת יכול להפוך לצורה מסוימת באמצעות שימוש בטכנולוגיית CNC מתקדמת. הכנה החיתוך מתבצעת על ידי מהנדס מכונות המעצב את מבנה המוצר בתוכנת מחשב ויכול לשלב בין עבודה אוטומטית לבין עבודה חצי אוטומטית לצורך ייצור המוצר. אחת ממכונות ה-CNC המתקדמות ביותר היום נקראת מכונת חיתוך פלזמה המתאימה במיוחד לייצור וחיתוך תעשייתי והיא משמשת היום כמעט כל חברת בנייה וקבלני בנייה. באמצעות שילוב של אוויר דחוס או גז דחוס ליישום על גבי משטח החיתוך, ניתן ליצור חום גבוה במטרה להתיך את המתכת תוך כדי החיתוך. זהו הפתרון היעיל ביותר הקיים היום לחיתוך של מתכות קשיחות ועבות כמו פלדה.

מכונות חיתוך מתכת ישירות מהיבואן
על מנת שתוכלו לקבל מחיר הוגן בהזמנה של מכונת חיתוך ברזל, מומלץ לכם לבצע את ההזמנה דרך חברה יבואנית המספקת לכם את המוצר ישירות מהיצרן בחו"ל. בדרך זו אתם חוסכים פערי תיווך משמעותיים דרך חברות שיווק צד שלישי ונהנים משירות אמין ישירות מהחברה המייבאת את המוצר. מכונות החיתוך הן מכונות מורכבות המיוצרות במפעלים ייעודיים ובכדי להגיע לאותם מפעלים ויצרנים הטובים ביותר בתחום, אתם צריכים לפנות לחברת יבואן וותיקה.

הזמנת מכונת חיתוך ברזל מקצועית
להזמנה של מכונת חיתוך ברזל באיכות גבוהה אשר תשמש אתכם להרבה שנים קדימה, צרו קשר עם חברת טופז מסחר ושירותים המייבאת לישראל מכונות חיתוך מהיצרנים הגדולים בעולם כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות. צוות החברה ישמח להתאים לכם את סוג המכונה על מנת שתספק לכם את עבודת החיתוך הנדרשת לכם.

מאמרים נוספים:

מותגים מובילים:

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות