טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

מסור לחיתוך ברזל


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:

עובדים עם ברזל? צריכים מסור איכותי?

אם אתם עובדים עם ברזל בתור תחביב או כעבודה במשרה מלאה, אתם חייבים שיהיה לכם כלי איכותי וחזק לחיתוך ברזל. ישנם 5 סוגים עיקריים של מסור לחיתוך ברזל, כאשר כל סוג של מסור מיועד לביצוע עבודות שונות, הן לצורכי ייצור מוצרי בנייה ושיפוצים והן לצורכי תיקון תשתיות וגדרות. תוכלו לבחור בין מסורים שונים כגון מסור סרט או מסור עגול ולעשות בחירה מושכלת מבחינת המוצר שאתם צריכים לשימוש היום יומי שלכם.

מסור סרט לפלדה באיכות מעולה!
אחד מסוגי המסורים היעיל ביותר הקיים הוא הוא מסור סרט לפלדה, הבנוי במבנה ייחודי המאפשר להחליף מסורית לסוגים שונים של מסוריות למגוון שיטות חיתוך. המסוריות מגיעות בגדלים שונים כאשר הרווח בין שיני המסור הם המשפיעים על שיטות הניסור. מסוריות צרות במקרה זה, יהיו יעילות יותר לחיתוך בעיקול במטרה להביא לחיתוך חלק ללא השארת עודפים בצידי חומר הגלם. אם יש לכם מקום עבודה קבוע או סדנה פרטית, מסור הסרט הוא מוצר חובה עם אופציות רבות לביצוע חיתוכים ופריסות של חומרי גלם. ניתן להשתמש במסורים ייעודים לחיתוך משטחי ברזל וחלקי ברזל גם בתחום הנגרות ולתעשיית עבודות הבניה והשיפוצים.

להב עוצמתי לחיתוך חלקי ברזל
כאשר אתם באים לקנות מכשיר תעשייתי עוצמתי כמו מסור לחיתוך ברזל, אתם קודם כל משקיעים במוצר איכותי לטווח הארוך אשר ישרת אתכם או את העובדים שלכם למגוון רחב של פעולות חיתוך. אחד הדברים החשובים שיש לשים לב בעת ההזמנה של המוצר, הוא שהלהב של המסור עומד בסטנדרטים גבוהים ומגיע באיכות גבוהה מאוד. מסורי הסרט פועלים על מנועים עוצמתיים של מינימום אלף וואט ולכן ישנה חשיבות רבה ללהב איכותי אשר לא ישחק לאחר זמן קצר.

הזמנה טלפונית למסור לחיתוך ברזל
היום אתם יכולים לחסוך את החיפושים אחר מסור לחיתוך ברזל ופשוט לבצע הזמנה טלפונית מחברה מקצועית המייבא את הכלי דרך היצרנים הגדולים בעולם. אתם נהנים משירות ברמה גבוהה וכלי עבודה איכותי ביותר המגיע עם אחריות לתקופה מוגדרת. חברת טופז מסחר ושירותים מזמינה אתכם ליצור קשר עם צוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע בראש אתר ולבצע הזמנה כבר עכשיו.

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:

מותגים מובילים:

מותגים מובילים:

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות