טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

מסור סרט


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:

בתעשיית עיבוד המתכת, כשזה מגיע לניסור וחיתוך המתכת, קיימות שני אופציות בולטות ומומלצות: מסור איטלקי ומסור סרט טורקי. ידוע כי היצרניות הללו נחשבות לאמינות ולאיכותיות ביותר, וככאלה, חברת טופז מסחר ושירותים בחרה לייבא ולשווק מסורים מהתוצרת הספציפית הזאת. אם אתה זקוק לכלי עוצמתי ועם זאת בעל יכולת דיוק מרשימה, אז להתפשר פשוט לא בא בחשבון. מסור סרט הוא הבחירה הנכונה ביותר עבורך. 
 

סוגים שונים של המסור

כשמגיעים למסורים לחיתוך מתכת, ישנם כמה סוגים. יש מסורים ידניים, אוטומטיים, חצי אוטומטיים וCNC. לכל מסור הייעוד שלו, היתרונות והחסרונות שלו. על מנת להתאים באופן מלא את המסור לצרכים שלך, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע אמינים שיידעו, לאחר בירור מעמיק, איזה מסור ייתן לך מענה באופן ההולם ביותר. כאשר מנסרים ברזל, למשל, על הלהב של המסור להיות עמידה יותר מהחומר שהיא צריכה לחתוך. על כן חשוב לבחור מסור בעל להב חזקה במיוחד, כדי למנוע תקלות מיותרות. בחירה נכונה של המסור וטיפול ואחזקה מיטבית יעניקו לך שנים רבות של שקט.
 

איטליה, ארץ המגף - והמסורים! 

מסורים תוצרת איטליה נחשבים לאמינים ומקצועיים במיוחד. בולטת במיוחד לטובה היא חברת BTM האיטלקית, שמייצרת מסורים מתקדמים באיכות גבוהה, בעלי תו תקן אירופאי, ובטיחות מירבית. לBTM מגוון רחב של מסורי סרט, ביניהם חצי אוטומטיים, אוטומטיים, זווית ימין וכו'. שחקנית נוספת בליגה האיטלקית היא חברת BIANCO, אשר גם לה שבחים מקיר לקיר. היא מייצרת מספר רב של מסורים כדוגמת מסור סרט ומסור דיסק. מכונותיה נחשבים לעוצמתיים ואמינים.
 

הטורקים בדרך 

ונעבור למדינה אחרת באירופה, לטורקיה. מעבר לשווארמה ולרחת לוקום, טורקיה יודעת (ועושה זאת באופן מעורר השתהות) לייצר מסורי סרט ברמה הגבוהה ביותר! ענקית התעשייה KARMETAL הטורקית מייצרת חיות עבודה עוצמתיות. האגדה מספרת שמסור סרט טורקי, לדוגמא, יכול לנסר גם את הברזל של הסולטאן. וכשאנחנו בחברת טופז מסחר ושירותים שמענו על כך, החלטנו לנסות. כיום אנו מייבאים ומשווקים מסורי סרט תוצרת איטליה וטורקיה, ברמבה הגבוהה ביותר!
 

רגע, ומה עם מסור דיסק? 

הטורקים לא עוצרים במסורי סרט. חברת ileri Teknik הטורקית ידועה כאחת החברות המתקדמות והמובילות בתחום, מייצרת שלל מכונות לעיבוד מתכת, וביניהם מסור דיסק עוצמתי.למידע נוסף ולייעוץ הנכם מוזמנים ליצור קשר.

מאמרים נוספים:

מותגים מובילים:

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות