טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-76-79-440 או מלאו פרטיכם:

מספריים אוניברסליות


מספריים אוניברסליות הידראוליים מ - 35 טון – 170 טון לפי הזמנה.

תחנות, ניקוב, חיתוך שטחיים, חיתוך זווית, מוציא פינות, חיתוך מרובע ועגול מלא.
 

סרטונים


מספריים אוניברסליות – לתוצאות מדויקות ואסתטיות במיוחד

מספריים אוניברסליות המשמשות לחיתוך פח, הן אחד מהכלים הכי חשובים עבור כל בעל מלאכה המתעסק עם מתכות ובייחוד עם פח. בעזרת המספריים, ניתן לנקב חורים במגוון צורות, למטרות שונות כאשר אפשר לחורר את החור בצורה הרצויה, בעזרת הראש אותו מרכיבים על המכונה : ניקוב , מספריים ( גליוטינה ) גארונג (מוריד פינה)  , חיתוך ברזל מלא (עגול או מרובע) וזווית 90 מעלות
חשוב לשים לב כאשר בוחרים את המספריים האוניברסליות כי אכן בחרנו את המוצר שייתן לנו את המענה המושלם לצרכים שלנו.

מספריים שמשדרגים את התוצאות
כל מי שעוסק בעבודות עם פח מבין עד כמה נחוץ הכלי שישרת אותו לחיתוך מדויק. הפח משרת כיום להרבה מאוד מטרות. למעשה מאז ומתמיד הוא היה בשימוש לצרכים שונים ומגוונים זאת הודות ליתרונות הרבים שיש לפח להציע.

הפח הוא חומר גמיש, ניתן לעצב בו מגוון אלמנטים אשר אלו יוכלו לשמש לצורך שימוש למטרות שונות ומגוונות. הפח הוא חומר שהוא עמיד למים ולא רק זאת, הוא גם מבודד מפני מים. כך שבהחלט מדובר כאן ביתרון מהותי ועצום. פח הוא גם לא מוצר יקר ביחס למתכות האחרות ועל כן התוצאות בסופו של דבר לא תהיינה מוצר יקר מידי כי עלויות החומר הבסיסי יהיה נמוך. מנגד יש לפח איכות אסתטית אשר אין אותה למתכות מסוגים אחרים.

אך יחד עם זאת, הטיפול בפח דורש הרבה מיומנות והרבה דיוק. אי אפשר להגיע לתוצאות האסתטיות בלי להשקיע בעבודה מדויקת. בדיוק לצורך כך נועדו המספריים האוניברסליות.
 

מספריים אוניברסליות למפעלים דורשים איכות

כאשר מדובר במוצר הכרחי ובסיסי כל כך לצורך טיפול נכון עם הפח, חשוב להשקיע בכלי עבודה מקצועיים ולא פחות ממעולים. אם הכלים אשר בהם מנסים לעבד את הפח לא יהיו איכותיים, התוצאות תהיינה בסופו של דבר לא מדויקות, לא יפות, לא מקצועיות ולגמרי לא יוכלו לשרת את המטרה שלהם בפועל.

קונים מוצר אמין
בגלל כל הסיבות אותן מנינו לעיל, חשוב מאוד לשים לב כי פונים אל בית עסק אמין, אל אנשי מקצוע המוכרים מוצרים עם אחריות, מוצרים מבית טוב, כדי שללקוח יהיה כתובת לפנות אליה בכל מקרה שתתעורר בעיה עם המוצר.

רק בית עסק אשר מכיר היטב את כל כלי המקצוע המיועדים לעבודה עם פח, הוא זה שישווק את המוצר המתאים למטרה המתאימה. הוא ידאג כי הלקוח יקבל מענה מושלם לדרישותיו ולמטרות שלו וכתוצאה מכך הוא יוכל ליהנות ממוצר מושלם שיענה על כל הדרישות שלו.

טופז מסחר ושירותים - התוצרים המדויקים  - ידברו בעד עצמם. 
 
HKM 40 -
HKM 45-60 -
HKM 55-65 -
- HKM 85 -
HKM 115 -
- HKM 175 -
 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות