טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

מקדחת עמוד גיר כולל קירור


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:

מחפשים לבצע קידוחים ללא רעידות? יש לנו פתרון בשבילכם!

מקדחת עמוד המכונה גם מקדחת ספסל היא סוג של מקדחה מתקדמת המורכבת על מעמד או עמוד. היא משמשת לקידוח חורים במגוון חומרים כגון עץ, מתכת ופלסטיק. מקדחת עמוד גיר היא סוג של מקדחת עמודים המצוידת במערכת איסוף אבק הלוכדת את האבק והפסולת הנוצרים במהלך הקידוח. זה מושג על ידי חיבור צינור איסוף אבק למקדחה והפנייתו לאספן אבק או למערכת ואקום. תכונה זו שימושית במיוחד בבתי מלאכה או בתעשיות הדורשות קידוח מספר רב של חורים ובהם האבק שנוצר עלול להזיק לאופן העבודה של הפועלים. מקדחת עמוד גיר כולל קירור היא בעלת מיכל עם נוזל קירור שמטרתו לשמור על המקדחה בזמן עבודה אינטנסיבית.

היתרונות של מקדחת עמוד גיר
לשימוש במקדחת עמוד גיר יש יתרונות רבים המאפשרים עבודה נקיה, בטוחה יותר וחסכונית מבחינת משאבים וזמן. מפעיל המקדחה מגדיר את מהירות סיבוב המכונה ויכול להחליט על אספקת נוזל הקירור במטרה לשמור על המכונה בזמן הפעולה שלה. המקדחה מאפשרת לבצע קידוח מדויק ביותר בלי רעידות בחומר הגלם בו מתבצע הקדיחה. כאשר מדובר על קדיחה בקיר בבית, השימוש במקרה זה הוא פחות חשוב אך כאשר מדובר על קידוח תעשייתי ובענף הבנייה רעידות בחומר הגלם יכולות ליצור עומס על שלד המבנה.

מקדחת גיר כולל קירור מים
על מנת שתוכלו לבצע עבודות קידוח רבות ואינטנסיביות מומלץ לכם להשקיע במקדחת גיר כולל קירור מים ולמנוע מצב של חימום המקדחה יתר על המידה. בסיס המקדחה עם קירור משמש גם כמקום אחסון של הנוזל לקירור ולמעשה אינו מוסיף אלמנטים רבים עם השימוש בטכנולוגיה הזו לצורך ביצוע עבודות קידוח. מלבד זאת בכל שולחן של מקדחת עמוד גיר כולל קירור, ישנן תעלות ניקוז של חומר הקירור המאפשרות החזרה של חומר הקירור ישירות למקום האחסון שלו.

מקדחת עמוד גיר כולל קירור
להזמנה של מקדחת עמוד גיר כולל קירור, צרו קשר עכשיו עם חברת טופז מסחר ושירותים ותוכלו לבצע הזמנה טלפונית של מקדחה איכותית מהדגמים החדישים והעדכניים ביותר הקיימים היום. החברה מייבאת את מקדחות עמוד גיר ומספקת לכם אותן במחירים מהיבואן לצרכן.
 

מאמרים נוספים:

מותגים מובילים:

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות