טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

עירגול פרופילים


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:

תעשיית המתכת התקדמה הרבה מאוד בשנים האחרונות. כיום ניתן בקלות ובזול, יחסית לעבר, לייצר כלים מתכתיים תעשייתיים וביתיים. הודות לטכנולוגיה, ייצור כלי מתכת שונים נעשה באופן מהיר, מדויק וסימטרי.

אחת השיטות הנפוצות לעיבוד מתכת היא שיטת העירגול. והיא נעשית באמצעות מכונה הנקראית מערגלת פרופילים. מערגלת פרופילים היא מכונה שייעודה הוא להקשיח את חומר הגלם לרמה הרצויה, באמצעות מאמץ מתיחה. בתהליך זה, חומר הגלם (מתכת) מועבר דרך זוג גלילים או יותר ובכך מקטין את שטח הפנים של החומר ומקשיח אותו. התוצאה היא מתכת קשיחה ועמידה יותר, ובצורה שונה מהחומר הגולמי.
 

עיבוד מתכת - אז והיום

בימים עברו, כאשר תעשיית המתכת הייתה עדיין בחיתוליה, שיטת העבודה הנפוצה הייתה באמצעות כבשן, ושילוב חומרים הנקרא סגסוגת. בשיטה זו היו מתיכים שני חומרים מתכתיים יחד בכבשן ויוצקים אותם, בעודם נוזליים, לשבלונה בצורה הרצויה. (לדוגמא סירים, מחבתות, סכינים וכו'). התוצאה המתקבלת הייתה כלי מתכתי פרימיטיבי, בעל מרקם מחוספס, א-סימטרי ובעל דיוק לקוי. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה, עיבוד המתכת המודרני נעשה בצורה קלה, יעילה ומהירה יותר. אחת השיטות המתקדמות כיום לעיבוד מתכת היא, כאמור, עירגול פרופילים.
 

מכונות למתכת 

בין שלל המכונות התעשייתיות שייעודן כיום הוא לעבד מתכת מצורה גולמית לכלי שמיש, נמצאת המערגלת. באמצעות כוח הידראולי, המערגלת יוצרת לחץ על המתכת ובכך מקשיחה ודוחסת אותו, ומעניקה לו צורה שונה. על פי רוב, המערגלת משמשת לייצור כלים בצורת קשתות. יש לציין, כמובן, שמכונות למתכת הן עסק מבלבל שקל מאוד ללכת לאיבוד כאשר נכנסים אליו. המגוון הרחב של הדגמים מציע אינספור וריאציות שונות של מכונות, ורק בירור מעמיק שנעשה על ידי טכנאים מנוסים המכירים את התחום יסייע להתמצא בתחום. למזלך, חברת טופז מסחר ושירותים נוסדה בשביל זה! חברתנו תעניק לך ייעוץ והדרכה מקצועיים לבחירת המכונה המתאימה במיוחד לצרכיך, ללא התפשרות על איכות. בנוסף לכך, נשמח ללוות אותך בכל שלב, החל מהקמת העסק ועד לאחזקה יומיומית של המכונות, להבטיח יייצור ועבודה שוטפת.
 

המכונה שלך בידיים בטוחות!

חברת טופז מסחר ושירותים מתחמה בייבוא ושיווק של מכונות למתכת. עם ניסיון של למעלה מ30 שנה בתחום, תהיה בטוח שאתה נמצא בידיים טובות. צוותי הטכנאים שלנו מנוסים ומקצועיים ויודעים להתמודד מול התקלות הנפוצות, וגם כאלה שלא.  
 

מאמרים נוספים:

מותגים מובילים:

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות