טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

שירותי החברה // שירותי אחזקה ותיקון


הזמן שלך שווה כסף

בחברת טופז מסחר ושירותים מבינים עד כמה קריטי עבורך לטפל במהירות בתקלות שנגרמות למכונות בתעשיית המתכת והפח. אנו יודעים שהזמן שלך שווה כסף, לכן מציעים לך לרכז כמה שיותר שירותי אחזקה ותיקון תחת קורת גג אחת. המשמעות עבורך ברורה: פניה לגורם אחד בלבד, תיקון מהיר בכל סוגי המכונות ואחריות מלאה על התוצאות.
 

לכל סוגי המכונות

חברת טופז מסחר ושירותים מעסיקה צוות טכנאים מנוסים שעוברים הכשרה אצל יצרניות המכונות הגדולות בעולם. אנו מקפידים שכל אחד מאנשי הצוות יעבור חפיפה תקופתית, יכיר את התקלות הנפוצות ויעשה הכל על מנת להחזיר את המכונות שלך לפעילות תקינה בתוך זמן קצר ככל האפשר. יש לנו ניסיון של מעל 30 שנה עם פתרונות שירות, אחזקה ותיקון לכל סוגי המכונות ואנו מזמינים אותך לקבל מאתנו הצעת מחיר מסודרת.
 
 
השאיפה שלנו

לעזור ללקוחותינו ליהנות מיתרונות של זמינות גבוהה ומקצועיות ללא פשרות. לאורך השנים הוכחנו את יעילות השירות שלנו מול חברות גדולות במשק הישראלי ואנו עובדים עם חברות-ענק כמו רב בריח, חברת חשמל, שריונית חוסם, רינגל ומסגריות קטנות וגדולות בכל רחבי הארץ. זה מאפשר לנו להכיר את התקלות הנפוצות במכונות ולפתור גם עבורך כל בעיה שמתעוררת בזמנים הכי פחות מתאימים.
 

נשמח לעמוד לרשותך!

נציגי השירות של חברת טופז  ישמחו לתת לך טיפים לאחזקה נכונה של מכונות חיתוך, כיפוף ועוד. אנו יודעים לפתור תקלות במכבשים ומוצרי לייזר ויש לנו ניסיון באחזקת מערגלות פח ופרופילים, פלזמות וקווי קידוח ממוחשבים. אנו מחזיקים בצוות טכנאים מוסמך ומזמינים אותך ליהנות משירותי התיקונים והאחזקה שלנו בהקדם.
 


קבל הצעת מחיר

חייגו אלינו 074-767-9440 או מלאו פרטיכם:

 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות