טופז מסחר ושירותים
 

074-767-9440 

מסורי סרט - BIANCO איטליה

סרטונים

מסורי סרט CNC -
- מסורים אוטומטיים -
מסורים חצי אוטומטיים -
מסורים ידניים -

קצת על חברת BIANCO:
בשנת 1982 משפחת ביאנקו מתחילה לייצר ולשווק את מסורי הסרט הראשונים שלהם, דגם IMB 200 הינו המסור חדשנית בעל יכולת חיתוך מוגברת, בהשוואה לאחרים באותה תקופה.
תוך זמן קצר מאוד BIANCO מציגים בשוק מגוון רחב של מסורים ידניות, חצי אוטומטיות ומופעלות באמצעות
בקרי NC בהתאם לצרכי השוק ופיתוח מתמשך של פתרונות חיתוך חדשים, גורמים לאחים ביאנקו להקים חברה חדשה, BTM S.r.l., המתמחה במחקר, ייצור וסחר של מכונות מיוחדות ומותאמות אישית.
כיום BIANCO ו- BTM יכולים להציע מגוון רחב של מסורי סרט ברמה הגבוה בעולם .
החברות מורכבת אך ורק מאנשי צוות מוסמכים ומומחים מאוד. מפעלי BIANCO-BTM GROUP משתרעים על שטח של 25,000 מ"ר והייצור מונה יותר מ -150,000 מכונות המיוצרות באיטליה ונמכרות ב- 50 מדינות ברחבי העולם.
כל המכונות של חברת BIANCO-BTM הם בתקן "CE" ( תקן אירפאי ). המאמצים הגוברים במחקר ופיתוח טכנולוגיות חדשות, כמו כן בסטנדרטים האיכותיים והבטיחותיים, מאפשרים לקבוצה להציע את עצמה בשוק לא רק עם דגמים חדשים, אלא גם עם מכונות מיוחדות ומותאמות אישית, חיתוך וקווי קידוח.

מסורים חצי אוטומטיים דאבל קולון -
 
טלפון:  074-767-9440   |   דוא"ל:  topaz.machinery@gmail.com  |  כתובת:  יוסף בצרי 14, קרית אתא
 

 

  מסורי סרט     מסורי דיסקה     מכונות חיתוך – גיליוטינות פחים     מכונות לכיפוף פחים     כלים למכונות כיפוף     מכבשים הידראולים     מערגלות פרופילים     מערגלות פחים     מספריים אוניברסליות     מכונות לכיפוף צינורות     מנקבת פחים     פייבר לייזר     פלזמות ממוחשבות     מערכות דפינה וריתוכי מיכלים     מקדחות מגנטיות